O zdrowiu, zdrowych produktach żywnościowych, artykuły na temat zdrowia.
Blog > Komentarze do wpisu

BURAK CZYNI CUDA!

BURAK CZYNI CUDA!

Miliony ludzi w Polsce cierpi na nadciśnienie tętnicze, nie widząc, że mogą je wyleczyć w ciągu kilku dni pijąc sok z... buraka ćwikłowego.

Kilka lat temu (wykonując wyjątkowo stresującą pracę) nabawiłem się nadciśnienia tętniczego. Próby farmakologicznego leczenia zakończyły się umiarkowanym sukcesem: ciśnienie miałem nadal podwyższone (choć już nie wysokie), wskutek ubocznego działania aż trzech rodzajów tabletek, które przyjmowałem, czułem się stale zmęczony i psychicznie zdołowany!

W desperacji rozpocząłem przeszukiwać nieskończone zasoby internetu w nadziei, że może znajdę jakąś ludową metodę wyleczenia trawiącej mnie choroby. I znalazłem! Natrafiłem na ten artykuł: LINK!

Naukowcy z uniwersytetu w Exeter (badaniami kierowała pani profesor Amrity Ahluwalii) udowodnili w badaniach, że rewelacyjne działanie w zakresie regulacji ciśnienia krwi ma sok z buraka ćwikłowego. Już po spożyciu jednej szklanki soku z buraka, po godzinie następuje zauważalne obniżenie ciśnienia krwi, po 3 godzinach ciśnienie spada maksymalnie i efekt taki utrzymuje się przez 24 godziny.

Bez specjalnego przekonania postanowiłem sprawdzić prawdziwość przedstawionej tezy.

"Ukręciłem" w sokowirówce szklankę soku z buraka, zmierzyłem ciśnienie krwi (160/90), wypiłem sok, odczekałem godzinę i zmierzyłem ciśnienie ponownie. Szok! Ciśnieniomierz wskazał 140/85, zaś po trzech godzinach 115/76. Od czterech lat nie miałem tak niskiego ciśnienia!

Stale kontrolując ciśnienie, zaprzestałem łykać tabletki, w zamian pijąc szklankę soku z buraka rano i wieczorem. Ciśnienia mam wzorcowe i czuję się doskonale fizycznie i psychicznie!

Ponieważ sok z buraka nie jest smaczny (a nawet powiedziałbym jest wstrętny), dodaję do niego w równej proporcji sok z marchwi i jabłek. Taka mieszanka jest już pyszna i z przyjemnością się ją pije!

Kurację "buraczaną" poleciłem kilkunastu znajomym, którzy podobnie jak ja mieli problemy z nadciśnieniem. W każdym przypadku kuracja zadziałała: ciśnienie krwi wróciło do normy, lekarstwa można było rzucić w kąt!

Niewiarygodna skuteczność soku z buraka ćwikłowego w leczeniu nadciśnienia, powinna zrewolucjonizować leczenie tej choroby! Każdy lekarz po stwierdzeniu u pacjenta nadciśnienia samoistnego (o niesprecyzowanej przyczynie) powinien zaordynować mu spożywanie soku z buraka i dopiero po stwierdzeniu nieskuteczności takiej terapii (o czym ja nie słyszałem), powinien sięgnąć po leki farmakologiczne!

Dlaczego lekarze tego nie czynią, choć rewelacyjną skuteczność kuracji "buraczanej" potwierdziły badania naukowe?

Z powodu sprzeczności interesów! Pacjent wyleczony z nadciśnienia sokiem z buraka już do lekarza z tą chorobą nie przyjdzie, kasy u niego nie zostawi!

Stowarzyszenie Plantatorów Buraka Ćwikłowego (o ile takowe jest?) nie zafunduje lekarzom wycieczek na Bermudy, jak to czynią koncerny farmaceutyczne. Zresztą gdyby wiedza o rewelacyjnej skuteczności soku z buraka w leczeniu nadciśnienia stała się powszechna, to koncerny farmaceutyczne poszłyby z torbami!

Oficjalna medycyna nie ma żadnego interesu w tym, aby ludzie leczyli się z nadciśnienia tętniczego sokiem z buraka, wręcz przeciwnie: taka kuracja stanowi dla niej śmiertelne zagrożenie interesów finansowych!

Dlatego w trosce o własne zdrowie, miejmy do lekarzy umiarkowane zaufanie; oni też chcą żyć (i to na wysokim poziomie) i nigdy nie będą preferować metod leczenia, które pozbawią ich pacjentów i dochodów!

Dlatego też apeluję "Rodacy: pijmy sok z buraka, nie tylko wtedy gdy męczy nas nadciśnienie, ale nawet wtedy gdy mamy je w normie!"

Naukowcy z uniwersytetu w Exeter stwierdzili, że oprócz wielu różnych właściwości zdrowotnych (w tym regulacji ciśnienia tętniczego), sok z buraka jest bardzo silnie działającym napojem energetyzującym!

Źródło: LINK!
Buraka w postaci liofilizowano - micelarnej można zakupić tu: 

 

http://www.twojezdrowie.sklepna5.pl/towar/13/beta-cruenta-plus-500g-energetyzujaco-krwiotworczy.html

wtorek, 20 sierpnia 2013, gracekrist

Polecane wpisy

  • Zielone sheake`s

    Moda na zielone smoothies! 2012-06-28 15:47:00 W Stanach zapanowało na ich punkcie prawdziwe szaleństwo. Entuzjastycznie sięgnęły po nie największe gwiazdy, któ

  • Zielone koktajle i chlorofil - co je łączy i dlaczego są takie ważne?

    Zielone koktajle, shakes to nic innego jak rodzaj napoju, który przygotowuje się na bazie owoców, a przede wszystkim zielonych warzyw takich jak; sałata, kapust

  • Nasze sklepy

    Jeśli Państwa to interesuje, to zapraszamy do naszych sklepików, klikając na nazwę przejdziecie Panstwo do jednego ze sklepików: TWOJE - ZDROWIE TetroBreath Pol

Komentarze
medox1
2013/09/06 13:17:29
I pomyśleć że to zwykły burak :)
-
zuzannajonda
2013/10/31 21:02:05
CIEKAWE I MERYTORYCZNE INFO: INTELIGENTNE! *****
BURAK TO REWELACYJNE WARZYWO / COŚ W TEMACIE.
___________________________________________________________________________
ZOBACZ ZATEM: NISKIE WĘGLOWODANY. (NEWS)
Niezbędna, kreatywna energia.

DIETA. SKŁADNIKI BUDULCOWE. *****
BH.301.
a._: luszczyca.info/viewtopic.php?p=40068#40068

___________________________________________________________________________
-
gosc003
2013/11/27 15:01:14
Świetny wpis. Pozdrawiam.
-
2014/07/19 22:24:53
No buraczek jest niesamowity :)
PS. Polecam: kalkulator autocasco z ubea.pl - zabezpieczenie to najważniejszy krok.
-
zywienie
2014/08/29 11:06:49
Wielokrotnie słyszałam, że burak ma właściwości antynowotworowe. Szczególnie w postaci kwaszonej. Chodź może nie są bardzo smaczne, to zdrowie jest najważniejsze i czasem można się przemęczyć lub dodać je do czegoś.
<