O zdrowiu, zdrowych produktach żywnościowych, artykuły na temat zdrowia.

Zwierzęta dla nas

wtorek, 21 lipca 2009

Jeśli kochasz, to kochasz wszystko i ludzi i kwiaty i zwierzęta.

Jeśli kochasz, twoje serce jest pojemne i łagodne.

Jeśli kochasz, nie jesteś obojętny.. 

Spójrz na te cudowne, pełne ufności i miłości kociaki. Mają zaledwie 3 miesiące. Są radosne i szczęśliwe.. poszukują ciepłego, kochającego domku.

Są u moich znajomych Katowicach. Ja mam 3 kotki, oni też mają 3. Dodatkowo, opiekujemy się kotkami na podwórku, a także kicią, która wydała na świat te 4 piękne kociaczki, a teraz mieszka na działce.  

Jeśli kochasz, Twoje serce jest zdolne objąć Miłością także kociaka. Najlepiej chowają się dwa.

Radochy jest coniemiara…

Więc jeśli kochasz i możesz dać miłość kociakom, skontaktuj się ze mną.

Kociaki są wspaniałe, wbrew głupawym opiniom, które czas wreszcie zmienić. 

Więc, jeśli kochasz, jeśli potrafisz kochać, będziesz wiedział / wiedziała, o czym piszę..

Mój telefon: 785 183 500 

A to ich zdjęcia, Jeśli kochasz…

czwartek, 11 września 2008

1

Miłośnicy zwierząt potrafią wskazać wiele korzyści, jakie niesie ze sobą posiadanie w domu zwierzaka, teraz będą mieli dodatkowy argument – jak informuje www.medicalnewstoday.com, badania naukowe wykazały, że osoby posiadające koty rzadziej doznają zawałów.

Naukowcy z University of Minnesota w Minneapolis przez dziesięć lat prowadzili badania, w których wzięło udział 4 435 Amerykanów w wieku 30 – 75 lat. Część partycypantów była właścicielami kotów, część nie miała tych zwierząt w domu. Okazało się, że właściciele kotów o jedną trzecią rzadziej narażeni są na zawał. Jak twierdzą naukowcy, podobne „właściwości” mogą mieć również psy, niestety nie udało się jednoznacznie potwierdzić tej tezy.

Adnan Quareshi, współautor badania poinformował, że wśród osób, które miały kota zanotowano o jedną trzecią mniej zgonów z powodu ataków serca.

Wyniki badań nie zaskoczyły innej uczonej - Kathie Cole z University of California w Los Angeles stwierdziła, że prawdopodobnie częsty kontakt także z psami, czy innymi zwierzętami może pozytywnie wpłynąć na funkcjonowanie..

www.zdrowie.senior.pl

 
1 , 2
<