O zdrowiu, zdrowych produktach żywnościowych, artykuły na temat zdrowia.

Alergia

środa, 24 września 2008

Witam,

Alergia, alergia…. Ludziska kichają, męczą się, biorą leki i niewiele im to pomaga, a przecież są znacznie skuteczniejsze sposoby. Piszę o alergiach tutaj, ponieważ z powodu alergii wiele zwierzaków jest wyrzucanych z domu, a alergia jak była, tak jest, bo zawsze można przecież pójść w gościnę, gdzie jest zwierzak i problem wraca.

Choć sama jestem związana z medycyną, to jednak prawdą jest, że medycyna zachodnia nie radzi sobie z alergiami. Natomiast dla medycyny wschodniej nie ma problemu w większości przypadków. To, co warto zrobić, to poszukać dobrego lekarza medycyny chińskiej. Trzeba zrobić testy i z nimi udać się do takiego lekarza, ponieważ alergen reaguje z czymś, co jest w organizmie.

Chcąc pomóc i ludziom i zwierzakom, zainteresowałam się oczyszczaczami powietrza opartymi na nanotechnologii, opracowanymi przez japońskich naukowców. Nie wiem, czy czasem już o tym nie wspominałam, że są w Polsce urządzenia, które czyszczą powietrze z kurzu, wirusów, grzybów, bakterii i wielu alergenów, w tym kocich i psich. Jako kociara, leży mi na sercu także dobro kotków, więc myślę, że te urządzenia pomogą wielu osobom w poprawie współżycia z kotem w domu, zminimalizują skutki alergii, a kotom pozwoli to na pozostanie w domu.

Oczyszczacze są również - a może przede wszystkimi - doskonałe do przychodni lekarskich, stomatologicznych, szpitali, domów. Czyli wszędzie tam, gdzie mamy kurz, wirusy, bakterie i grzyby, a także brzydki zapach. Mogą być zatem nieocenione w likwidacji ostrego zapachu psa (i nie tylko) w domu.


Zamieszczam link, dla zainteresowanych - oczyszczacze powietrza

Warto także zainteresować się technologią EM, są to efektywne mikroorganizmy, wielce pomocne w domu. Opracowane także przez japońskich naukowców.

Pod poniższym linkiem jest sporo informacji na ich temat

http://mpjeszlachetnezdrowie.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?476389

Są także dostępne dwie książki, z tym, że polecam bardziej tę z pomidorami na okładce.

A poniżej link do wykładu z medycyny chińskiej na temat alergii pokarmowych. Zobaczcie sami, jak medycyna chińska podchodzi do tego rodzaju problemu. Dla niej NO PROBLEM!

http://www.logonia.org/archiwalia/passwd/I_Ching/kp4-3.htm

Po prostu, trzeba zdać sobie sprawę z faktu, że medycyna zachodnia NIE POTRAFI LECZYĆ ALERGII!, albo robi to w niewielkim stopniu. Im wcześniej to zrozumiemy, tym lepiej. Przyznaję to, choć jestem ze środowiska lekarskiego i medycznego w ogóle.

Polecam także lekturę artykułów na temat alergii pod poniższym linkiem. Mogą Was zaskoczyć niektóre informacje:

http://mpjeszlachetnezdrowie.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?476178

 

08:23, gracekrist , Alergia
Link Dodaj komentarz »
piątek, 12 września 2008

Z alergią można i trzeba walczyć zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrznie. Dziś chcę napisać o sposobach zewnętrznych. O niektórych sposobach wewnętrznych można przeczytać w zakładce „artykuły”. W handlu dostępne są ciekawe urządzenia, które są wielką pomocą dla wszystkich tych, którzy cierpią na alergie. Wiadomo, ze zwierzęta domowe, mogą potęgować objawy alergiczne, więc z myślą o tym opracowano serię urządzeń:


Oczyszczacz powietrza - FreshCo Star 2.0

Oczyszczacz powietrza - FreshCo Star Sensonic 2.0

Oczyszczacz powietrza - FreshCo Star Sensonic 2.2

Oczyszczacz powietrza - FreshCo Breeze 3.0


Szczegóły można znaleźć na stronach naszego sklepiku

www.twojezdrowie.sklepna5.pl

 

W jakim celu opracowano te urządzenia?


Celem FreshCo, bo tak nazywają się te produkty, jest stała i nie farmakologiczna pomoc osobom cierpiącym na objawy alergii wziewnej oraz aktywna ochrona przed zagrożeniem zakażeniem bakteryjnym w miejscach "podwyższonego ryzyka", takich jak apteki, poczekalnie gabinetów lekarskich i inne, w których osoby zdrowe stykają się bezpośrednio z osobami chorymi.


Podnoszą również jakość życia osób starszych, przewlekle chorych na dolegliwości układu moczowego oraz rodzin mieszkających ze zwierzętami domowymi, eliminując z ich otoczenia zapachy mocznika i sierści zwierzęcej. W związku z tym, nie potrzeba pozbywać się z domu zwierząt, które także potrzebują ludzkiej miłości. Jest to dodatkowy plus.

 

W jaki sposób działają te urządzenia?

Osiągają cel na trzy sposoby:

Oczyszczają powietrze w przestrzeni życiowej pacjentów z zanieczyszczeń chemicznych i biologicznych. Takie działanie wydatnie zmniejsza dolegliwość objawów alergii.

Dostarczają im zdrowe, świeże i czyste powietrze do oddychania.

Eliminują z ich otoczenia lotne zarodniki grzybów i pleśni, kurz, roztocza i odory.

 

Jak działają?

Najnowocześniejszy, oparty na nanotechnologii proces oczyszczania powietrza. Eliminowanie bakterii i wirusów w procesie filtracji, a w miejscach szczególnego natężenia tych czynników - całkowite wytępienie mikroorganizmów przy pomocy lamp UV. Ciche, eleganckie i energooszczędne oczyszczacze powietrza w klasach domowej i profesjonalnej.

 


 

12:47, gracekrist , Alergia
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2
<