O zdrowiu, zdrowych produktach żywnościowych, artykuły na temat zdrowia.

Magnetoterapia

poniedziałek, 18 maja 2009

1

Firma Energetix zajmuje się elegancką biżuterią posiadającą magneto-terapeutyczne właściwości. Dzięki mini magnesom wytwarzającym słabe pole magnetyczne wpływa na głębsze warstwy mięśniowe i tam pobudza do prawidłowego działania procesy organiczne. Pole magnetyczne jest zjawiskiem naturalnym i bez niego właściwie niemożliwe byłoby życie. Już w latach 70-tych zauważono stan chorobowy, który nazwano syndromem braku pola magnetycznego, którego symptomy to sztywność ramion, bóle pleców i głowy, sztywność i bóle stawów, bezsenność, kłopoty z krążeniem. Magneto-terapia polepsza cyrkulację krwi, przyspiesza gojenie ran i zrastanie złamań. Historia magneto-terapii sięga już starożytności, a jej wielkimi zwolennikami byli: Kleopatra, Królowa Elżbieta czy Mozart.

Jeżeli Was to ciekawi zapraszamy do naszego sklepu - KLIKNIJ  Twoje Zdrowie

Magnetyzm zadziwia - dzisiaj jak i zawsze.

Siła magnetyzmu zadziwia ludzkość przez tysiące lat. Kleopatra nosiła magnetyczny talizman żeby zachować swoją urodę i młodość, a znakomity medyk Paraselsus (1493-1541) pierwszy powiedział, że "Magnes - król wszystkich sekretów. Już w XIX wieku wyroby z magnesem proponowano zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Magnetyzm znaczy energia.

Słowo "magnes" pochodzi z języka greckiego "lithios magnes" (kamień z Magnezii). Magnes stanowi źródło pola megnetycznego. Jego zdolności magnetyczne odkryto już bardzo dawno temu. Grecki filozof Tales z Miletu 600 lat p.n.e. opisał fenomen magnetyzmu. Dzisiaj elektromagnetyczne processy takie jak tomografia magnetyczno-rezonansowa stanowią codzienność we współczesnych szpitalach.

Magnetyzm to energia, która ma pozytywny wpływ na nasze życie. Słońce, Księżyc, Ziemia posiadają duże pole magnetyczne. Nawet ludzkie ciało samo w sobie posiada pole magnetyczne. Nie istniało by życie na Ziemi bez sił magnetycznych.

W magnesie jest siła, która wywiera wpływ na drugie ciała. Posiada on dwa bieguny - północny i południowy. Biegun jest częścią powierzchni namagnesowanego ciała, które przecina linie siłowe pola magnetycznego. Energia porusza się również dookoła całego magnesu.

Jeżeli Was to ciekawi zapraszamy do naszego sklepu - KLIKNIJ  Twoje Zdrowie 2

piątek, 03 kwietnia 2009

1Elegancką biżuteria magnetyczna niemieckiej firmy Energetix posiadająca magneto-terapeutyczne właściwości. Dzięki mini magnesom wytwarzającym słabe pole magnetyczne wpływa na głębsze warstwy mięśniowe i tam pobudza do prawidłowego działania procesy organiczne.
Firma Energetix wyspecjalizowała się w produkcji i dystrybucji biżuterii magnetycznej.
Biżuterii, która jest wyrazem stylu życia, dobrego samopoczucia i wysokich wymagań estetycznych. Wzornictwo jak i różnorodność materiałów z jakich wykonana jest biżuteria z łatwością łączy się z klasyczna biżuterią ze złota srebra czy platyny. Klasyczne wzornictwo odpowiada zarówno kobietom jak i mężczyznom, niezależnie od wieku i stylu.


Opinie klientów z całego świata potwierdzają działanie biżuterii magnetycznej na zdrowie. Wielu posiadaczy naszej biżuterii podkreśla dobroczynne właściwości terapii magnetycznej nawet w przypadkach, w których inne metody terapii okazują się nieskuteczne.


2Pole magnetyczne jest zjawiskiem naturalnym i bez niego właściwie niemożliwe byłoby życie. Już w latach 70-tych zauważono stan chorobowy, który nazwano syndromem braku pola magnetycznego, którego symptomy to sztywność ramion, bóle pleców i głowy, sztywność i bóle stawów, bezsenność, kłopoty z krążeniem. Magneto-terapia polepsza cyrkulację krwi, przyspiesza gojenie ran i zrastanie złamań. Historia magneto-terapii sięga już starożytności, a jej wielkimi zwolennikami byli: Kleopatra, Królowa Elżbieta czy Mozart.
Magnetyzm znaczy energia.
Słowo "magnes" pochodzi z języka greckiego "lithios magnes" (kamień z Magnezii). Magnes stanowi źródło pola magnetycznego. Jego zdolności magnetyczne odkryto już bardzo dawno temu. Grecki filozof Tales z Miletu 600 lat p.n.e. opisał fenomen magnetyzmu. Dzisiaj elektromagnetyczne procesy takie jak tomografia magnetyczno-rezonansowa stanowią codzienność we współczesnych szpitalach.

Magnetyzm to energia, która ma pozytywny wpływ na nasze życie. Słońce, Księżyc, Ziemia posiadają duże pole magnetyczne. Nawet ludzkie ciało samo w sobie posiada pole magnetyczne. Nie istniało by życie na Ziemi bez sił magnetycznych.

3W magnesie jest siła, która wywiera wpływ na drugie ciała. Posiada on dwa bieguny - północny i południowy. Biegun jest częścią powierzchni namagnesowanego ciała, które przecina linie siłowe pola magnetycznego. Energia porusza się również dookoła całego magnesu.
Główne korzyści wynikające z stosowania terapii magnetycznej:
•Pomaga zmniejszyć ból i zwiększyć ruchliwość zaatakowanych stawów przez artretyzm.
•Przywraca czucie nerwowe
•Wspomaga w leczeniu naderwanych wiązadeł, mięśni i ścięgien
•Zmniejsza siniaki i obrzęki
•Daje większą odporność na infekcje
•Polepsza krążenie krwi i rozgrzewa kończyny
•Usuwa z krwi niepotrzebne substancje, miedzy innymi, zapasy kwasu mlekowego, wapnia, cholesterolu i tłuszczu
•Tarczyca
•Daje większa energię i siłę
•Wspomaga proces leczenia np. złamanych kości
•Wspomaga w leczeniu i zapobiega powstawaniu zespołu cieśni nadgarstka
•Łagodzi migreny i bóle głowy
•Polepsza ogólny stan zdrowia.

Chcesz kupować biżuterię magnetyczną firmy Energetix

5% taniej, 10% taniej ..., skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej
www.twojezdrowie.sklepna5.pl

 

<