O zdrowiu, zdrowych produktach żywnościowych, artykuły na temat zdrowia.

Odkwaszanie organizmu

piątek, 05 czerwca 2009

Przemiana materii 90 % ludności krajów uprzemysłowionych przesunięta jest w kierunku nadmiernego zakwaszenia.

Przyczyną jest sposób odżywiania, powodujący przeładowanie organizmu substancjami przetwarzanymi w tkankach w związki o charakterze kwaśnym, których nasz organizm nie potrafi samoczynnie zrównoważyć odpowiednią ilością związków zasadowych.

Ponadto zakwaszenie jest pogłębiane przez stres, stany zapalne i nadmierną nerwowość; zanieczyszczenie środowiska i niezdrowy styl życia. W tych warunkach odczuwamy przewlekłe zmęczenie, brak energii, słabą zdolność koncentracji, ciągłe poddenerwowanie, źle sypiamy a kobiety walczą z objawami „skórki pomarańczowej”.

W następnej kolejności pojawia się reumatyzm, dna moczanowa, przewlekłe bóle, dolegliwości ze strony kręgosłupa, problemy ze skórą, zaburzenia krążenia, grzybice, zawsze zimne ręce i stopy, bóle głowy i migreny, objawy przeciążenia stawów i wiele innych. Podobnie redukcja nadmiernej masy ciała w stanach zakwaszenia jest wybitnie utrudniona.

Rozwiązaniem może być właśnie w odpowiednim czasie i odpowiednio długo stosowane „odkwaszanie” – TRISANA® BAS – aż znowu poczujecie się komfortowo.

Zapraszamy do naszego sklepu TWOJE ZDROWIE gdzie znajdziecie doskonały produkt na odkwaszenie organizmu. KLIK TUTAJ :)

Przyczyną zakwaszenia Twojego organizmu może być bardzo wiele czynników. Najczęściej są to:
-  złe  odżywianie, przeładowanie  posiłków sub­stancjami zakwaszającymi,
-  mało aktywny tryb życia,
-  stres, nieodreagowane emocje itp.
 

   Twój organizm by zrównoważyć zakwaszenie odpowiednią ilością związków zasadowych pobiera wapń z kości, z zębów przyczyniając się do złego funkcjonowania. Przy coraz większym zakwaszeniu nie jest w stanie samoczynnie doprowadzić do równowagi. To doprowa­dza do chorób z bardzo poważnymi, nowotworowymi włącznie.

  Jeżeli odczuwasz przewlekłe zmęczenie, brak energii, słabą zdolność koncentracji, lęki, niepokój, ciągłe poddenerwowanie, źle sypiasz, to z pewnością Twój morganizm nie ma zachowanej równowagi kwasowo-zasadowej.

  Gdy pojawia się reumatyzm, dna moczanowa, przewlekłe bóle, dolegliwości ze strony kręgosłupa, problemy ze skórą, objawy „skórki pomarańczowej”, zaburzenia krążenia, grzybice, zawsze masz zimne ręce i stopy, bóle głowy, migreny, objawy przeciążenia stawów, gdy walczysz z redukcją nadmiernej masy ciała, to możesz być pewny, że Twój organizm jest bezradny.

MUSISZ MU POMÓC

Rozwiązaniem może być tylko odkwaszanie Twojego organizmu.
Zastosuj skuteczne preparaty firm: TRISANA lub CORAL CLUB INT.


Zajrzyj do naszego sklepu:             ODKWASZANIE ORGANIZMU!!

 
1 , 2
<