O zdrowiu, zdrowych produktach żywnościowych, artykuły na temat zdrowia.

wspomaganie zdrowia

niedziela, 18 lipca 2010

1

Codzienne picie soku z wiśni pomaga na bezsenność i przyspiesza zasypianie - wynika z badań opublikowanych przez "Journal of Medicinal Food".
Naukowcy podejrzewają, że swoje korzystne działanie wiśnie mogą częściowo zawdzięczać zawartości melatoniny, naturalnego przeciwutleniacza, który reguluje rytm aktywności i snu.

Zespół naukowców z Uniwersytetu Pensylwania, Uniwersytetu Rochester i Canandaigua VA Medical Center przeprowadził pilotażowe badania w grupie 15 starszych osób, które przez dwa tygodnie rano i wieczorem piły około 225 gramów soku z wiśni, a przez kolejne dwa tygodnie inny sok owocowy.

Okazało się, że w okresie picia soku z wiśni problem bezsenności został w znacznym stopniu zredukowany, a badani zasypiali średnio o 17 minut wcześniej niż wtedy, gdy pili inny sok.

Jeden z najbardziej uznanych ekspertów w zakresie działania melatoniny dr Russel Reiter z Uniwersytetu w Teksasie zauważa, że choć suplementy zawierające melatoninę są szeroko promowane jako środek pomagający osobom cierpiącym na bezsenność, to zdrowszą alternatywą mogą być owoce, które w różnych formach są dostępne przez cały rok. Obecnie szacuje się, że Amerykanie wydają na środki nasenne ponad 84 mln dolarów rocznie.

- Regularne konsumowanie wiśni może pomóc uregulować naturalny cykl aktywności organizmu i podnieść wydajność snu. A ze względu na to, że wiśnie są bardzo bogate także w inne przeciwutleniacze, takie jak antocyjany, korzyści zdrowotne mnożą się - mówi dr Reiter.
http://wiadomosci.onet.pl/2198964,16,nieznane_dzialanie_soku_z_popularnych_owocow,item.html
poniedziałek, 26 kwietnia 2010

Fizykoterapia i salon kosmetyczny

w Twoim domu.

 

Niewielkie urządzenie, a kiedy zobaczyłam je pierwszy raz, pomyślałam, że może wielu ludziom pomóc. Zamiast jeździć na zabiegi do gabinetów fizykoterapeutycznych, by mieć kilkuminutowy zabieg, możesz mieć w domu urządzenie, proste w obsłudze, z 6-lenią gwarancją i do tego możesz na nim jeszcze zarobić. 240 różnych programów!!!!

Od typowo medycznych (stany zwyrodnieniowe, bólowe, pourazowe, rehabilitacja) przez upiększające (wyszczuplanie, antycellulitisowe, aerobik i gimnastyka pasywna, elektrolifting), aż po programy sportowe, wzmacniające mięśnie i wiele innych. Nowość na polskim rynku, choć firma ma już 30 lat.

 

- magnetoterapia,

- jonoforeza,

- T.E.N.S

- programy przeciwbólowe

- cellulit

- gimnastyka pasywna

- odsączanie limfy

- elektrolipoliza,

- wyszczuplanie,

- elektrolifting

- zwiększanie napięcia mięśni,

- programy kondycyjne,

- programy sportowe

- i inne

 

Współpracują z nami lekarze fizykoterapeuci, także kosmetyczki, ponieważ urządzenie doskonale nadaje się do wykorzystania w salonach

kosmetycznych, fizykoterapeutycznych, sportowych, czy w warunkach

domowych. Obsługa jest bardzo prosta.

 

Firma Witalis tel 785 183 500 (Grażyna)

Nie musisz jeździć na zabiegi, możesz mieć je w domu

 

To oczywiście jakiś tam tekst marketingowy, ale prawdą jest, że można nim pomóc sobie i innym, zarówno finansowo, ot choćby oszczędność czasu i kosztów dojazdu na zabiegi, lub zająć się sprzedażą urządzenia, zwłaszcza, ze to całkowite początki. Poza tym, można pomóc zdrowotnie tam, gdzie są ludzie chorzy, lub stosując urządzenie dla siebie w celach, jakie są potrzebne.

<